Parafia Poczesna | PSzW – cykl wykładów o Piśmie Świętym – Ewangelie i Ewangeliści
19739
post-template-default,single,single-post,postid-19739,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

PSzW – cykl wykładów o Piśmie Świętym – Ewangelie i Ewangeliści

PSzW – cykl wykładów o Piśmie Świętym – Ewangelie i Ewangeliści

9 listopada katecheza w ramach PSW, kolejny z cyklu wykładów o Piśmie Świętym to Ewangelie i Ewangeliści. Opis życia Chrystusa ale też dogłębny teologiczny komentarz jaki daje nam w Ewangelii św. Jan. Dziś to nie Ewangelia ma dostosować się do nas to nasze życie powinno podążać za Ewangelią. Kolejny wykład o Piśmie Świętym 23 listopada. Zapraszamy.