Intencje Mszalne

 

 

 

 

Poniedziałek –  15 kwietnia 2024 r.

7:00 + Kazimierza Pidzik – od Z.P. Hades

18:00 + Piotra Międłę – od szwagierki Barbary z mężem i dziećmi

Wtorek – 16 kwietnia 2024 r.

7:00 + Annę Wawrzyńczak – od Z.P. Morfeusz

18:00 1) + Renatę Letkiman

          2) Za kapłanów

 

Środa – 17 kwietnia 2024 r.

7:00 + Edytę Kotyl – od Z.P. Morfeusz

18:00 + Ireneusza Rak – od Marii Czyż z rodziną

 

Czwartek –  18 kwietnia 2024 r.

7:00 + Halinę Kołodziejczyk – od Z.P. Hades

18:00 + Jadwigę Juszczak – od córki Krystyny z mężem

Piątek – 19 kwietnia 2024 r.

7:00 + Monikę Jabłońską – od Z.P. Morfeusz

18:00 1) + Za dusze w czyśćcu cierpiące

           2) W intencji darczyńców

 

Sobota – 20 kwietnia 2024 r.

7:30 W intencji Parafian

18:00 + Mariusza Lorentz

+ Mariannę Szecówka – od Jadwigi Wójcik z rodziną

+ Elżbietę Pasternak – od Danuty i Henryka Kowalczyk z rodziną

+ Romana (2 r. śm.) i Genowefę Kuziorowicz

+ Michała Kuziorowicz

+ Przemysława Modzelewskiego – od sąsiadów Nalepa i Pawlik

+ Krzysztofa Blukacz – od rodziny Nabiałków

+ Wandę Szyja – od rodziny Maj z dziećmi

+ Jadwigę Juszczak – od sąsiadów Michalczyków i Górniaków

+ Kazimierza Pidzik – od szwagra Jarosława z żoną i córką

+ Ireneusza Czarneckiego – od Elżbiety Czyż z rodziną

+ Sławomira Jabłońskiego (1 r. śm.) – od najbliższych

+ Edytę Kotyl – od kuzynki Beaty z rodziną

+ Halinę Kołodziejczyk – od rodziny Nocoń

+ Janinę Lizurej – od Anny Blukacz

+ Barbarę Cesarz (1 r. śm.) – od córki z rodziną

+ Justynkę Glin (18 r. śm.)

+ Zofię (10 r. śm.) i Jana Rakowskich, Tadeusza Łukasiewicza, Józefa Michalinę Stanisława i rodzeństwo Knapik, Bolesława, Feliksę Halinę Edwarda i zm. z rodz. Rakowskich

+ Ireneusza Rak – od kuzynek Beaty Jadwigi i Lidii z rodzinami

+ Lidię Sikora (4 r. śm.)

+ Marię i Stanisława Sikora

+ Krystynę i Mariana Błaszczyk – od najbliższych

+ Andrzeja Dobosz – od Mieszkańców Stowarzyszenia Agape

Niedziela – 21 kwietnia 2024 r.  IV Niedziela Wielkanocna

8:00 + Jerzego i Pelagię Czerwik (r. śm.)

10:30  + Agnieszkę Kocenda (1 r. śm.)

12:00  O Boże błogosławieństwo dla Anety Woźniak (40 r. ur.)  i Maksymiliana (10 r. ur.)

16:00 + Wojciecha Brzozowskiego, Dariusza Stanisława Płaczkiewicz, Mariannę Matyldę Alfreda Kaweckich, Mariana Brzozowskiego, Barbarę Lucjana Pilawkę, Zofię Annę Jana Blukacz, Wandę Józefa Podgajnych, Pelagię Ociepa