• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ, PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ, ALLELUJA ALLELUJA 

 

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIE 

Zapraszamy na Mszę Św. Rezurekcyjną na godz. 6.00

Msze Św. w Niedzielę o godz. 6.00, 8.00, 9.30 oraz o 12.00

W tym dniu Mszy Św. o 16.00 nie będzie

 

PROCESJA REZUREKCYJNA

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

O 6.00 zgodnie z wieloletnią tradycją odbyła się Uroczysta Procesja Rezurekcyjna. Na Uroczystość tłumnie przybyli parafianie wraz z Asystą i Paradą, Koła Gospodyń Wiejskich, Strażacy z OSP Poczesna, OSP Bargły i OSP Huta Stara A, Górnicy oraz Chór Parafialny, Schola z...
Czytaj więcej →

Wielka Sobota

O godz. 19.00 rozpoczęła się Liturgia Wielkiej Soboty.  Całe zgromadzenie mimo niezbyt przyjaznej pogody zebrało się przed kościołem, aby uczestniczyć w obrzędach światła, gdzie od zapalonego ogniska odpaliliśmy Paschał. Po wniesieniu światła do świątyni nastąpiła liturgia słowa....
Czytaj więcej →

Liturgia Wielkiego Piątku

Cała wspólnota zebrała się dziś, aby wspólnie uczestniczyć w pogrzebie Jezusa.  Liturgii przewodniczył ks. Andrzej, komentarze i kazanie wygłosił ks. proboszcz. Dziś całą noc Pan Jezus czeka na ciebie… Zobacz zdjęcia z dzisiejszej uroczystości
Czytaj więcej →

Wielki Czwartek

Dziś od 18.00 w trakcie Liturgii Wielkiego Czwartku obchodziliśmy Pamiątkę ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Jak w kazaniu wskazał ks. Andrzej Kapłaństwo jest nierozerwalnie związane z Eucharystią. Jak przypomniał – Jan Paweł II w swoich rozważaniach na 50...
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej
Czytaj więcej

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej