• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

Nadzieja 1_2015

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Tydzień Modlitw o Powołania

  Jezu, kapłaństwo to szczególna miłość Twojego Serca! Jako Jedyny i Wieczny Kapłan, poruszony tą miłością  obdarzasz nieustannie swój Kościół nowymi powołaniami. Prosimy Cię, abyś nie przestawał siać  nowych ziaren powołania w sercach młodych ludzi. Siejąc zaś obficie,...
Czytaj więcej →

Imieniny Księdza Proboszcza

Czcigodny Księże Proboszczu Dzień imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej parafii. Pragniemy złożyć Ci życzenia prawdziwej, apostolskiej odwagi, pokornej zgody na Boże plany. Życzymy Ci Drogi Księże Proboszczu, aby Dobry...
Czytaj więcej →

Kolonie nad morzem

Już jest możliwość zapisywania się na kolonie organizowane przez parafię. Zapraszamy na wypoczynek nad morzem od 29 czerwca. Szczegóły na plakacie i u księdza proboszcza
Czytaj więcej →

Niedziela Miłosierdzia Bożego

17 sierpnia 2002 roku w Łagiewnikach  nasz Ojciec Święty Jan Paweł II dokonał Aktu Zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu. Zobacz kilka zdjęć z naszych parafialnych uroczystości Więcej czytaj na stronie Niedzieli 
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci w naszej Parafii
Przejdź na stronę

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej