• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

Już w przyszłą niedzielę Przedświąteczna Zbiórka dla Potrzebujących. W Niedzielę 14 grudnia zbiórka pieniędzy do puszek, a przez całe Rekolekcje Zbiórka Żywności. Potrzebne są mąka, cukier, makarony, ryż, kasza, konserwy, słodycze, dżemy i inne o długim okresie przechowywania.

zbiórka dla potrzebujących

Podziel się tym co masz!

„Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym”. Barbara Bush (żona Georga H.W. Busha)

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Św. Mikołaj w naszej parafii

Oj działo się dział Ok 16.00 w kościele parafialnym zebrały się dzieci razem z rodzicami, aby czekać na przybycie Św. Mikołaja. Głośne wołania poskutkowały były fajerwerki na powitanie naszego Gościa, który przybył w asyście Strażaków. Po krótkim wprowadzenie, Mikołaj rozdał...
Czytaj więcej →

Pierwsze Roraty

Dziś pierwsze Roraty. Nasze Kochane Dzieciaki licznie przybyły do kościoła na wspólną modlitwę. Od dziś do 24 grudnia codziennie nasze dzieci będą uczestniczyły w Roratach od poniedziałku do piątku o 18.00 a w sobotę o 17.00  
Czytaj więcej →

Imieniny Ks. Andrzeja

Dziś na Mszy Św. o godz. 9.30 dzieci z naszej parafii złożyły mu życzenia. Manuela powiedziała: „W imieniu dzieci z naszej parafii składam Księdzu najserdeczniejsze życzenia imieninowe. Życzymy dużo zdrowia szczęścia wszelkiej pomyślności. NiechPan Bóg obdarza Księdza...
Czytaj więcej →

I Niedziela Adwentu

Dziś rozpoczynamy Adwent – Czas Radosnego Oczekiwania. W naszej Parafii Roraty codziennie o 7.00 rano, a dla dzieci o 18.00 Zapraszamy
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci w naszej Parafii
Przejdź na stronę

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej