• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

 

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

50 Rocznica Święceń Kapłańskich

W niedzielę 17 maja o godz. 12.00 na Uroczystej Mszy Świętej cała wspólnota parafialna z księdzem prałatem Jarosławem Sroką na czele świętowała 50 Rocznicę posługi Kapłańskiej ks. Kanonika Stanisława Szafrańca – dziś już emerytowanego proboszcza parafii w Poczesnej. – Dziś...
Czytaj więcej →

Parafialny Dzień Strażaka

  10 maja na Mszy Św. o godzinie 8.00 modliliśmy się w intencji Strażaków. Zgodnie z wieloletnią tradycją Strażacy zgromadzili się pod Remizą w Poczesnej i w towarzystwie Orkiestry przemaszerowali do kościoła parafialnego na Mszę Św. o dar życia wiecznego dla zmarłych Druhów...
Czytaj więcej →

Nowy Numer NADZIEI

Już jest nowy numer Nadziei. W numerze można przeczytać m.in. wywiad z ks. proboszczem, wywiad z strażakami oraz przepis na szarlotkę, Numer dostępny w naszym kościele po każdej Mszy Św.   Można go pobrać z naszej strony Nadzieja 1_2015
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci w naszej Parafii
Przejdź na stronę

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej