• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

Październik miesiącem Różańca Świętego 

250px-Rosary_2006-01-16

 

W naszym kościele Różaniec św.

w tygodniu o godz. 17.15

w niedzielę 15.30

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Dzieci z klas II otrzymały swój I Różaniec Św.

Dziś rozpoczęliśmy październik – miesiąc Różańca Św. Na Nabożeństwie o godz. 17.15 dzieci z klas II otrzymały swój pierwszy Różaniec Św. Dzieci razem z ks. proboszczem odmówiły dziś pierwszy różaniec. Zapraszamy na Nabożeństwo w tygodniu o godz. 17.15, a w niedzielę o...
Czytaj więcej →

Młodzież przygotowuje się do Bierzmowania

W Poniedziałek do naszego kościoła przybyła Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania na swoje spotkanie. Była okazja do wysłuchania świadectwa kilku osób i udziału w Nabożeństwie. Dziękujemy  naszym Duszpasterzom za przygotowanie spotkania, wszystkim wspomagającym...
Czytaj więcej →

Pielgrzymka Żywego Różańca do Myszkowa Mrzygłodu – do MNP Różańcowej

W poniedziałek staraniem księdza proboszcza Żywy Różaniec miał okazję pielgrzymować do stóp MNP Różańcowej w Myszkowie Mrzygłodzie, naszego diecezjalnego sanktuarium maryjnego. Więcej o sanktuarim na www.sanktuarium-mrzyglod.pl   Więcej zdjęć znajdziesz w Galerii
Czytaj więcej →

Dożynki Parafialne 2014

Na Mszy Św. o 12.00 nasza parafia przeżywała niecodzienną uroczystość.   Na uroczystości proboszcz parafii ks. Jarosław Sroka zapraszał już kilka tygodni wcześniej. Po każdej Mszy Św. kapłani rozdawali przed kościołem chlepki dożynkowe, aby każda rodzina mogła zabrać go co...
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej
Czytaj więcej

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej