• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

Podanie o Sakrament Bierzmowania

Drodzy kandydaci do bierzmowania!

bierzmowanie_2_

Zgodnie z obietnicą (z małym opóźnieniem) przesyłam wzór podania do bierzmowania. Podanie piszemy własnoręcznie na stronie A4 z marginesami po 2,5 cm. W podaniu należy uzupełnić swoją motywację przyjęcia tego sakramenty, jak i podać imię wybranego patrona oraz powód dla którego ten św./bł. został przez was wybrany. Kandydaci z klasy IIIa podania napisane w wersji próbnej przynoszą w poniedziałek a z IIIb na wtorek na lekcję. W lewym górnym rogu podania wpisujemy własne dane! Pozdrawiam i proszę sobie nic nie planować na popołudnie 29.03.2015 r.

Tu pobierz – Podanie_bierzmowanie

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Niedziela Palmowa w parafii Poczesna

Jak to od lat w naszej parafii, w Niedzielę Palmową każde dziecko może uczestniczyć w uroczystej procesji z plamami i Konkursie na najpiękniejszą Palmę. W tym roku zebraliśmy się na boisku klubu sportowego i po rozstrzygnięciu konkursu przeszliśmy do kościoła Parafialnego, aby...
Czytaj więcej →

Droga Krzyżowa ulicami parafii

Dziś wyszliśmy z Krzyżem na ulice naszej parafii. Wzorem lat poprzednich w ostatni piątek przed Wielkim Tygodniem powędrowaliśmy na Droga Krzyżowa ulicami Poczesnej. Krzyż nieśli wierni, dzieci, ministranci i wszyscy chętni. Rozważania jakie mieliśmy okazję wysłuchać przygotował...
Czytaj więcej →

Pogrzeb matki księdza proboszcza

Dziś w rodzinnej parafii pożegnaliśmy zmarłą Otylię Sroka – matkę ks. Jarosława Sroki. Eucharystii przewodniczył  Arcybiskup Metropolita częstochowski Wacław Depo. W nabożeństwie uczestniczyli kapłani z diecezji Częstochowskiej i Sosnowieckiej, siostry zakonne, rodzina, sąsiedzi,...
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci w naszej Parafii
Przejdź na stronę

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej