• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

festyn

 

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Srebrne Aniołki z Parafialnej Scholki

Schola parafialna powstała w październiku 2014 r. z inicjatywy ks. proboszcza Jarosława Sroki oraz prowadzącej ją Pauli Kubickiej.  W styczniu 2015r. do scholii dołączył brat Pauli Jakub, który wraz z nią prowadzi scholę oraz gra na keyboardzie.  Gościnnie scholę wspiera grą na...
Czytaj więcej →

Nadzieja na Maj 2016

Nadzieja na Maj a w niej :     Nadzieja maj 2016
Czytaj więcej →

Dzień Strażaka

W niedzielę 8 maja całą parafia świętowała Parafialny Dzień Strażaka. Na uroczystość przybyli Druhny i Druhowie z OSP Bargły, OSP Huta Stara A i OSP Poczesna. Uroczystości rozpoczęły się pod remizą w Poczesnej. Po zbiórce Druhowie przemaszerowali do kościoła parafialnego. Po Mszy...
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci w naszej Parafii
Przejdź na stronę

Kamera na żywo

Zobacz transmisje na żywo z naszego kościoła
Przejdź na stronę kamery