• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

 

plakat kancelaria wakacje

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Pielgrzymka do Św. Krzyża

W dn. 27.07.2015 r.  pielgrzymowaliśmy do najstarszego sanktuarium w Polsce jakim jest Święty Krzyż , po drodze odwiedzając klasztor Cystersów  i Muzeum Zegarów w Jędrzejowie. Zamek w Chęcinach. Był to szczególny czas wypełniony modlitwą, radością i szczególnym poczucie...
Czytaj więcej →

Odpust w Hucie Starej A

Dziś w Hucie Starej A wielkie święto. Miejscowa wspólnota przeżywa Odpust ku Czci św. Marii Magdaleny.Sumę odpustową odprawił i kazanie wygłosił ks. prałat Jarosław Sroka. Dziękujemy wszystkim członkom naszej wspólnoty parafialnej, którzy tak licznie przybyli na uroczystość...
Czytaj więcej →

Dziękujemy za udział w Dobie Eucharystycznej

Dziękujemy poszczególnym grupom za przeprowadzoną adorację w czasie Doby. Dziękujemy również tym, którzy nawiedzili świątynie w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu. Jest to piękne świadectwo wiary. JESZCZE RAZ ZA WSZELKĄ POMOC SKŁADAMY BÓG ZAPŁAĆ Wasi...
Czytaj więcej →

Doba Eucharystyczna

Dziś od rana od 8.00 w naszej parafii trwa Doba Eucharystyczna. A ty? Znalazłeś już czas na spotkanie z Bogiem pod postacią Chleba?
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci w naszej Parafii
Przejdź na stronę

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej