• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

Październik miesiącem Różańca Świętego 

250px-Rosary_2006-01-16

 

W naszym kościele Różaniec św.

w tygodniu o godz. 17.15

w niedzielę 15.30

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej w Poczesnej

W poniedziałek 13 października br. w Poczesnej po raz pierwszy odbyło się Nabożeństwo Ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Ulicami Poczesnej po zmroku przeszła procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Parafianie odmawiali różaniec w intencji swoich najbliższych oraz w intencji naszej...
Czytaj więcej →

XIV Dzień Papieski w naszej parafii

Jak co roku, w niedziele poprzedzającą 16 października – cała Polska przypomina sobie Papieża Św. Jana Pawła II. Budujemy żywy pomnik naszego wielkiego rodaka – Polaka, Słowianina, który po ponad 600 latach urzędowania Włochów na Stolicy Piotrowej wprowadził Kościół Powszechny w...
Czytaj więcej →

Dzieci z klas II otrzymały swój I Różaniec Św.

Dziś rozpoczęliśmy październik – miesiąc Różańca Św. Na Nabożeństwie o godz. 17.15 dzieci z klas II otrzymały swój pierwszy Różaniec Św. Dzieci razem z ks. proboszczem odmówiły dziś pierwszy różaniec. Zapraszamy na Nabożeństwo w tygodniu o godz. 17.15, a w niedzielę o...
Czytaj więcej →

Młodzież przygotowuje się do Bierzmowania

W Poniedziałek do naszego kościoła przybyła Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania na swoje spotkanie. Była okazja do wysłuchania świadectwa kilku osób i udziału w Nabożeństwie. Dziękujemy  naszym Duszpasterzom za przygotowanie spotkania, wszystkim wspomagającym...
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej
Czytaj więcej

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej