• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

UWAGA ! ! ! UWAGA ! ! ! UWAGA ! ! ! UWAGA ! ! !

W czasie wakacji

KANCELARIA CZYNNA:

WTOREK 9.00 -10.00

CZWARTEK 16.00 – 17.00

PIĄTEK 16.00 – 17.00

TELEFON Ks. Grzegorz Paszka 516 484 521

Przygotowujemy się do naszej Pielgrzymki na Jasną Górę

logo pielgrzymki

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

ks. Grzegorz Paszka nowym wikariuszem

Decyzją ks. abp Wacława Depo nowym wikariuszem naszej parafii został ks. Grzegorz Paszka. Dotychczas pracował w parafii św. Marcina w Kłobucku, gdzie swoją posługę kapłańska pełnił 10 lat. Więcej informacji już niebawem
Czytaj więcej →

ks. Andrzej odchodzi do św. Maksymiliana Kolbe

Dziś pożegnaliśmy naszego ks. Andrzeja. Na Mszy Św. o godz. 12.00 wspólnota parafialna składała swoje podziękowania i zapewniła o pamięci modlitewnej. Zobacz nieco zdjęć z dzisiejszego pożegnania.   A Ty jak zapamiętałeś naszego ks. Andrzeja? Zobacz kilka zdjęć z tych dwóch...
Czytaj więcej →

ks. dr Grzegorz Szumera – Rektor WSD w Częstochowie

Większość z nas pamięta Grzesia – ze szkoły czy kościoła. Ks. Grzegorz Szumera – urodził się 6 lipca 1970 roku. Ochrzczony został w kościele parafialnym pw. Św Jana Chrzciela w Poczesnej. W latach 1977-85 uczęszczał do Szkoły Podstawowej w Poczesnej. Następnie naukę...
Czytaj więcej →

Nasz rodak – ks. dr Grzegorz Szumera nowym rektorem Seminarium Duchownego

„W dzisiejszych czasach rodzinność i prawo naturalne pokazuje się jako stereotyp. Nie ma wolności poza prawdą”. – mówił w homilii metropolita częstochowski abp Wacław Depo, wieczorem 27 czerwca podczas Mszy św. w kościele akademickim pw. Św. Ireneusza w Częstochowie z racj...
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci w naszej Parafii
Przejdź na stronę

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej